Location : Home > U > UCD1C560MCL1GS
UCD1C560MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1C560MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1C560MCL1GS 13+ 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UCD1C560MCL1GS standard package with RoHS 47150 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UCD1C560MCL1GS CAP ALUM 56UF 20 16V SMD 684100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCD1C560MCL1GS 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UCD1C560MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 56uF 105c 6.3X5.8 Learn 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1C560MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940242 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.75-1.99" 20"