Location : Home > U > UCD1K151MNQ1MS
UCD1K151MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1K151MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1K151MNQ1MS Pb-Free 26761 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCD1K151MNQ1MS CAP ALUM 150UF 20 80V SMD 710600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UCD1K151MNQ1MS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1K151MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 80volts 150uF 105c 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1K151MNQ1MS Originalnew 20000 NICHICON(A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com