Location : Home > U > UCD1K331MNQ1MS
UCD1K331MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1K331MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1K331MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 80volts 330uF 105c 16X16.5 Lear 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1K331MNQ1MS Pb-Free 26261 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCD1K331MNQ1MS CAP ALUM 330UF 20 80V SMD 907500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.