Location : Home > U > UCD1K3R3MCL1GS
UCD1K3R3MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1K3R3MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1K3R3MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 80volts 3.3uF Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1K3R3MCL1GS CAP ALUM 3.3UF 80V 20 SMD 30360 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UCD1K3R3MCL1GS CAP ALUM 3.3UF 20 80V SMD 97750 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCD1K3R3MCL1GS CAP ALUM 3.3UF 20 80V SMD 1336400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com