Location : Home > U > UCD1V331MNL1GS
UCD1V331MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1V331MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1V331MNL1GS Pb-Free 27101 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCD1V331MNL1GS CAP ALUM 330UF 20 35V SMD 588900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCD1V331MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 330uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com