Location : Home > U > UCS2D820MND9
UCS2D820MND9
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2D820MND9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2D820MND9 CAP ALUM 82UF 20 200V RADIAL 494600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCS2D820MND9 CAP ALUM 82UF 20 200V RADIAL 1235100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UCS2D820MND9 CAP ALUM 82UF 20 200V RADIAL 599800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UCS2D820MND9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200V 82uF 530mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd