Location : Home > U > UCS2G560MND9
UCS2G560MND9
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2G560MND9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2G560MND9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400V 56uF 520mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCS2G560MND9 CAP ALUM 56UF 20 400V RADIAL 1554900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCS2G560MND9 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UCS2G560MND9 CAP ALUM 56UF 20 400V RADIAL 98930 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCS2G560MND9 CAP ALUM 56UF 20 400V RADIAL 803700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCS2G560MND9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400V 56uF 520mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd