Location : Home > U > UCS2V6R8MPD
UCS2V6R8MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2V6R8MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2V6R8MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350Volts 6.8uF 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCS2V6R8MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCS2V6R8MPD CAP ALUM 6.8UF 20 350V RADIAL 605800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCS2V6R8MPD standard package with RoHS 46390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.