Location : Home > U > UP050SL100J-KEC
UP050SL100J-KEC
Share on FacebookShare on Facebook
UP050SL100J-KEC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050SL100J-KEC CAP CER 10PF 50V 5 AXIAL 791700 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UP050SL100J-KEC CAP CER 10PF 50V 5 AXIAL 725800 Taiyo Yuden 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
UP050SL100J-KEC CAP CER 10PF 50V 5 AXIAL 1316700 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UP050SL100J-KEC CAP CER 10PF 50V 5 AXIAL 681700 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2381 641 66272 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 2.7k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2381 641 66272 Vishay 7320 12+ Box 4 x 2.5 x 4.4mm SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2381 641 66272 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL Ameyic Electronics Limited
2381 641 66272 Vishay 39764 NEW RoHS THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL FindCores Electronics Inc.
2381 641 66272 Vishay 41995 1531+ THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.