Location : Home > U > UPJ1K151MPD
UPJ1K151MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K151MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K151MPD standard package with RoHS 46230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPJ1K151MPD CAP ALUM 150UF 20 80V RADIAL 702500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1K151MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 150uF 10x31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPJ1K151MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 150uF 10x31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1K151MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk