Location : Home > U > UPM2F4R7MPD
UPM2F4R7MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM2F4R7MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM2F4R7MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 315volts 4.7uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM2F4R7MPD CAP ALUM 4.7UF 20 315V RADIAL 98710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM2F4R7MPD RoHS Compliant 37554 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor