Location : Home > U > UPM2V3R3MPD
UPM2V3R3MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM2V3R3MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM2V3R3MPD CAP ALUM 3.3UF 20 350V RADIAL 97890 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM2V3R3MPD RoHS Compliant 37814 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPM2V3R3MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 3.3uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com