Location : Home > U > UPT2E331MRD
UPT2E331MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UPT2E331MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPT2E331MRD standard package with RoHS 46900 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPT2E331MRD CAP ALUM 330UF 20 250V RADIAL 605000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPT2E331MRD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPT2E331MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 250V 105c 22X40 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com