Location : Home > U > UPW2C331MRD
UPW2C331MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2C331MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2C331MRD standard package with RoHS 46690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPW2C331MRD CAP ALUM 330UF 20 160V RADIAL 507800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPW2C331MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 330uF 20x40 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW2C331MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 330uF 20x40 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW2C331MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk