Location : Home > U > UPW2D3R3MPD
UPW2D3R3MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2D3R3MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2D3R3MPD 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UPW2D3R3MPD CAP ALUM 3.3UF 200V 20 RADIAL 24610 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPW2D3R3MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPW2D3R3MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 3.3uF 8x11.5 20 3.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com