Location : Home > U > UPZ2W121MHD
UPZ2W121MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPZ2W121MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPZ2W121MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPZ2W121MHD ROSH&New 20000 PB-FREE 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UPZ2W121MHD ROSH&New 42000 PB-FREE 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
UPZ2W121MHD CAP ALUM 120UF 20 450V RADIAL 888100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPZ2W121MHD standard package with RoHS 46730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPZ2W121MHD CAP ALUM 120UF 20 450V RADIAL 782900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPZ2W121MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 120uF 18X40 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd