Location : Home > U > US3200005Z
US3200005Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZM4745A-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 1W DO213AB
ZM4745A-GS08 659874 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZM4745A-GS08 N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZM4745A-GS08 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ZM4745A-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ASTMHTFL-16.000MHZ-XK-E Crystals and Oscillators Oscillators 16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1515360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1515360000 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1515360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 6POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1515360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 6POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
7461107 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 10 Pin Screw Terminal, Power Tap Through Hole, Right Angle
7461107 Wurth Electronics Inc 156930 2016+ POWER ELEMENT 90DEG 6.2MM 10PIN Unitronix Electronics Limited
7461107 Wurth Electronics Inc 287290 2016+ POWER ELEMENT 90DEG 6.2MM 10PIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com