Location : Home > U > UTM1A471MHD1TO
UTM1A471MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UTM1A471MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UTM1A471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 88170 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UTM1A471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 698500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UTM1A471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 593300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UTM1A471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 1236500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-W1-22-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD