Location : Home > U > UUD1E331MNL1GS
UUD1E331MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUD1E331MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUD1E331MNL1GS N/A 266 NICHICON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UUD1E331MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 330uF 8x10 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUD1E331MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 330uF 8x10 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
UUD1E331MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 330uF 8x10 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUD1E331MNL1GS standard package with RoHS 46920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YGM1 C513 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 250 Ohm Radial
YGM1 C513 Cantherm 46790 1525+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 130C Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
YGM1 C513 Cantherm 57169 1516+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 130C Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com