Location : Home > U > UUG2G4R7MNQ1MS
UUG2G4R7MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2G4R7MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2G4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD 696100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2G4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD 590900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2G4R7MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 4.7uF 85C 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG2G4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD 1322400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG2G4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD 99170 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com