Location : Home > U > UUQ1C331MCL1GS
UUQ1C331MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUQ1C331MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUQ1C331MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 330uF Snap-In Audio 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUQ1C331MCL1GS CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 701700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUQ1C331MCL1GS CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 596500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUQ1C331MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 330uF Snap-In Audio 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUQ1C331MCL1GS CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 1349000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com