Location : Home > U > UVR1C331MPD1TA
UVR1C331MPD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C331MPD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C331MPD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 16V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1C331MPD1TA CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 1354400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1C331MPD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 16V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UVR1C331MPD1TA CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 97930 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVR1C331MPD1TA CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 708400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.