Location : Home > U > UVR1H471MHD1TO
UVR1H471MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1H471MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1H471MHD1TO 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1H471MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 50V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1H471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 50V RADIAL 1543300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1H471MHD1TO CAP ALUM 470UF 20 50V RADIAL 897300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.