Location : Home > U > UVR1V102MHD1TO
UVR1V102MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1V102MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1V102MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 35V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1V102MHD1TO CAP ALUM 1000UF 20 35V RADIAL 1534900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1V102MHD1TO CAP ALUM 1000UF 20 35V RADIAL 888900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1V102MHD1TO 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk