Location : Home > U > UVR2A3R3MDA
UVR2A3R3MDA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2A3R3MDA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2A3R3MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 100V 85c 20 5X11 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2A3R3MDA CAP ALUM 3.3UF 20 100V RADIAL 1213400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR2A3R3MDA 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk