Location : Home > U > UVR2AR33MDA
UVR2AR33MDA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2AR33MDA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2AR33MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 0.33uF 100V 85c 20 5X11 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2AR33MDA CAP ALUM 0.33UF 20 100V RADIAL 1212900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR2AR33MDA 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk