Location : Home > U > UVR2F2R2MPD1TD
UVR2F2R2MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2F2R2MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2F2R2MPD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 315V RADIAL 1501100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR2F2R2MPD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 315V RADIAL 884100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVR2F2R2MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 315V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2F2R2MPD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 315V RADIAL 778900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2F2R2MPD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 315V RADIAL 884100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.