Location : Home > U > UVZ2F3R3MPD
UVZ2F3R3MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2F3R3MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2F3R3MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 315volts 3.3uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ2F3R3MPD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UVZ2F3R3MPD standard package with RoHS 47050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVZ2F3R3MPD CAP ALUM 3.3UF 20 315V RADIAL 703600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVZ2F3R3MPD 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd