Location : Home > U > UWD1H680MCL1GS
UWD1H680MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWD1H680MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWD1H680MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWD1H680MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 68uF 8x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWD1H680MCL1GS standard package with RoHS 46190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UWD1H680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 50V SMD 1335000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UWD1H680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 50V SMD 797000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UWD1H680MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 68uF 8x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd