Location : Home > U > UWS1A151MCL1GS
UWS1A151MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWS1A151MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWS1A151MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWS1A151MCL1GS standard package with RoHS 47090 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UWS1A151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 10V SMD 1543400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UWS1A151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 10V SMD 897400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UWS1A151MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 150uF 6.3x5.8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd