Location : Home > V > V110C12T100BF3
V110C12T100BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V110C12T100BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C12T100BF3 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5BWDW6.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue Diffused 45¡ã 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
PM5BWDW6.0 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5BWDW6.0 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3386X-1-221 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 220 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386X-1-221 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386X-1-221 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386X-1-221 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B32-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W
VI-B32-MU-F4 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B32-MU-F4 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J50-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W
VE-J50-MX-F2 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J50-MX-F2 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNX-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W