Location : Home > V > V110C12T100BS2
V110C12T100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C12T100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C12T100BS2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3590S-291-203L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug
3590S-291-203L 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3590S-291-203L 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3590S-291-203L 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3262X-1-101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3262X-1-101 39936 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3262X-1-101 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3262X-1-101 STOCK 43340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3262X-1-101 STOCK 43340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3059Y-1-502MLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 1W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059Y-1-502MLF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3059Y-1-502MLF Bourns 20000 12+ TRIMMER 5K OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059Y-1-502MLF BOURNS/TI 100 16+ DIP Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
3059Y-1-502MLF IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3315X103M Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
VE-262-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VE-262-IY-F4 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-262-IY-F4 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1W-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W
VE-B1W-IX-F3 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1W-IX-F3 NEW 76850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B3B-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
VI-B3B-CV-S IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3B-CV-S NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVV-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W