Location : Home > V > V110C15M100BF2
V110C15M100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C15M100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C15M100BF2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17-8441-203 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 20.65" (524.63mm) Requires Controller