Location : Home > V > V110C15M100BN2
V110C15M100BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C15M100BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C15M100BN2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581801003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 60¡ã 1.8V 40mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)