Location : Home > V > V110C28M100BL2
V110C28M100BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C28M100BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C28M100BL2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q8P1CXXHW02E Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator White Diffused 2V 20mA Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
PT5029L Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULTR -5.5V 1.0A 3 PIN CU HS
PT5029L N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VI-244-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W
VI-244-MU-S IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-244-MU-S NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BVL-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VI-BVL-MX-F4 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BVL-MX-F4 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J5W-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 155VIN 5.5VOUT 50W
MI-J5W-MY-F3 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J5W-MY-F3 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5K-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W
VI-B5K-IW-S IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5K-IW-S NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTM-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-JTM-MY IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTM-MY NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTM-MY IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTM-MY NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JNY-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W