Location : Home > V > V110C3V3C50BF2
V110C3V3C50BF2
23ESA223MMF50AF Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 22k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, DPST 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug
23ESA223MMF50AF S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
23ESA223MMF50AF TE Connectivity / Holsworthy 83800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTV111-1415A-A3103 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV111-1415A-A3103 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTV111-1415A-A3103 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV111-1415A-A3103 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CT6EX205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
CT6EX205 38414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CT6EX205 38414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CT6EX205 IC 38820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CT6EX205 STOCK 43680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3296W-1-203RLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3296W-1-203RLF 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3296W-1-203RLF BOURNS 19560 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
3296W-1-203RLF BOURNS 475000 11+ SMD Philchip Electronics Limited
3296W-1-203RLF IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNR-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W
VE-BNR-MU-F1 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNR-MU-F1 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-244-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W
VI-244-IY-F3 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-244-IY-F3 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4B-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W
VI-J4B-MY IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4B-MY NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4B-MY IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4B-MY NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B7H-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W