Location : Home > V > V110C5C75B
V110C5C75B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for V110C5C75B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
V110C5C75BG VICOR 18 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V110C5C75BL VICOR 35 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CT6EF503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Back Side Adjustment
CT6EF503 Copal 15000 12+ TRIMMER 50K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT6EF503 Copal 18000 12+ TRIMMER 50K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
CT6EF503 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-22Z-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 28VIN 2VOUT 60W
MI-22Z-MV-F1 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-22Z-MV-F1 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B24-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W
VI-B24-MY-F2 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B24-MY-F2 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5R-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-B5R-MY-B1 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5R-MY-B1 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NB-IU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-2NB-IU-F2 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NB-IU-F2 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WV-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VE-2WV-IX IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WV-IX NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WV-IX IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WV-IX NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNH-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W