Location : Home > V > V24B12T150BF2
V24B12T150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B12T150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B12T150BF2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D75K9K0 Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 75W
D75K9K0 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D75K9K0 Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
D75K9K0 Ohmite 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3345W-1-100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Side Adjustment
3345W-1-100 bourns 1000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
3345W-1-100 Bourns 19500 12+ TRIMMER 10 OHM 1W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
3345W-1-100 Bourns 26960 12+ TRIMMER 10 OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3345W-1-100 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BW4-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W