Location : Home > V > VBO20-14AO2
VBO20-14AO2
Share on FacebookShare on Facebook
VBO20-14AO2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VBO20-14AO2 N/A 600 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VBO20-14AO2 DIODE BRIDGE 31A 1200V AVAL FO-A 8000 IXYS 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VBO20-14AO2 standard package with RoHS 445840 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-032-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-032-53-001101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-032-53-001101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-032-53-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-8540-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8540-310C Aries Electronics 156990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8540-310C Aries Electronics 278050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
414-83-250-41-134101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-83-250-41-134101 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
414-83-250-41-134101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-83-250-41-134101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com