Location : Home > V > VC050150B0J0G
VC050150B0J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VC050150B0J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5346A/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 5W T18
1N5346A/TR12 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C27P-M3-08 IC 38830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C27P-M3-08 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C27P-M3-08 VISHAY 11480240 11+/2014++ DO123/SOD-123FL/DO-219AB( futuro trade ltd.
MMBZ5266B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 225MW SOT23-3
MMBZ5266B-G3-08 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5266B-G3-08 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX84C22-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-E3-08 IC 37680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C22-E3-08 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5258C-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.4A 36V DO35
1N5258C-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 36 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
1N5258C-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 36 Volt 0.5W 2 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1N5258C-TR Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 36 Volt 0.5W 2 enkaite Electronics Co., Ltd
APTC90H12SCTG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 4N-CH 900V 30A SP4
OSTVL063251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVL063251 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL063251 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL063251 On Shore Technology Inc. 157540 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
0395161505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1873236 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1873236 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1873236 Phoenix Contact 299190 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com