Location : Home > V > VC12005100J0G
VC12005100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VC12005100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C2V7LP-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN
BZT52C2V7LP-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C2V7LP-7 Diodes Inc 140210 NEW RoHS DIODE ZENER 2.7V 250MW 2-DFN FindCores Electronics Inc.
BZT52C2V7LP-7 IC 36461 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZT52C2V7LP-7 STOCK 46580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6A10-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 6A R6
6A10-TP MCC 399 16+ na Fantastic Technologies limited.
6A10-TP RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRF9953PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 30V 2.3A 8-SOIC
IRF9953PBF IR 96000 14+ WLParts Electronics ltd
IRF9953PBF IR 182230 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF9953PBF IR 241690 1538+ MOSFET 2P-CH 30V 2.3A 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF9953PBF IR 38320 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
IPB114N03L G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 30A TO263-3
IPB114N03L G 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPB114N03L G Infineon 13285 16+ TO-263 SIMEN Electronics Co.,Ltd
IPB114N03L G Infineon Technologies 241700 1538+ MOSFET N-CH 30V 30A TO263-3 Alphatek Technology Limited
IPB114N03L G Infineon Technologies 241700 1538+ MOSFET N-CH 30V 30A TO263-3 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VS-MBRD330TRPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 3A DPAK
VS-MBRD330TRPBF IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395319010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole