Location : Home > V > VC15005100J0G
VC15005100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VC15005100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMOZ30V BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 300MW SOD523
JANTX1N6625 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.1KV 1A AXIAL
JANTX1N6625 MOT 37874 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
JANTX1N6625 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N6625 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RURG8060_F085 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 80A TO247-2
RURG8060_F085 FAIRCHILD 15414 11+/11+14+ TO3P/TO-247/TO-247-2 futuro trade ltd.
3211862 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-24 AWG
3211862 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211862 Phoenix Contact 88670 2015+ PTU 4-TWIN-PE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395138311 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)