Location : Home > V > VDZT2R20B
VDZT2R20B
Share on FacebookShare on Facebook
VDZT2R20B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VDZT2R20B DIODE ZENER 20V 100MW VMD2 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VDZT2R20B 15712 ROHM 07+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
VDZT2R20B SOT 621853 ROHM 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VDZT2R20B DIODE ZENER 20V 100MW VMD2 139610 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VDZT2R20B 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VDZT2R20B standard package with RoHS 467080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325333-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325333-04-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325112-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325112-02-0 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776133-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1776133-5 TE Connectivity AMP Connectors 147890 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1776133-5 TE Connectivity AMP Connectors 289090 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1977220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1977220000 Weidmuller 147130 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1977220000 Weidmuller 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com