Location : Home > V > VDZT2R27B
VDZT2R27B
Share on FacebookShare on Facebook
VDZT2R27B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VDZT2R27B SOT0603 14800 ROHM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
VDZT2R27B SOT0603 621853 ROHM 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VDZT2R27B DIODE ZENER 27V 100MW VMD2 139590 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VDZT2R27B 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VDZT2R27B standard package with RoHS 467080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38221-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38221-02-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38221-02-0 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1014500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-20 AWG
1014500000 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1014500000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/2LED 24VDC 1.25X.25 EKT Electronics Co., Ltd
1014500000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/2LED 24VDC 1.25X.25 SIMEN Electronics Co.,Ltd