Location : Home > V > VJ0603D301FLXAT
VJ0603D301FLXAT
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0603D301FLXAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0603D301FLXAT KEMET 800000 KEMET 2018+ Shenzhen City, a Global Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08051C681JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 680pF ¡À5% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
08051C681JAT2A AVX 1330200 15+ CAP CER 680PF 100V 5 X7R 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051C681JAT2A AVX 682200 1525+ CAP CER 680PF 100V 5 X7R 0805 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051C681JAT2A STOCK 446380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SR651C224KAATR1 Capacitors Ceramic Capacitors 0.22¦ÌF ¡À10% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
SR651C224KAATR1 AVX 725800 2013+ CAP CER 0.22UF 100V 10 RADIAL Ameyic Electronics Limited
SR651C224KAATR1 AVX 807800 17+/18+ CAP CER 0.22UF 100V 10 RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR651C224KAATR1 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KSA0V511ACT2.9SSETRI Switches Tactile Switches SWITCH TACTILE
KSA0V511ACT2.9SSETRI IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KSA0V511ACT2.9SSETRI NEW 77390 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
679308-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL, #8 SOLISTRAND
679308-1 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3ATL6 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
3ATL6 MEC Switches 1-3000 2014+ 2014+ Ameyic Electronics Limited
3ATL6 MEC Switches 18150 1525+ SWITCH TACTILE QUIET 0.05A 24V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
3ATL6 MEC Switches 232430 1538+ SWITCH TACTILE QUIET 0.05A 24V Alphatek Technology Limited
3ATL6 MEC Switches 57849 15+ SWITCH TACTILE QUIET 0.05A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S338F Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
S338F IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S338F NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S338F RoHS 75201 12+ originalnew HK HongYuan Electronics Company LTD
200MSP1T2B1M1QE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
200MSP1T2B1M1QE E-Switch 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE SPDT 3A SD LUG Ameyic Electronics Limited
200MSP1T2B1M1QE E-Switch 17550 1525+ SWITCH TOGGLE SPDT 3A SD LUG Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
200MSP1T2B1M1QE E-Switch 242130 1538+ SWITCH TOGGLE SPDT 3A SD LUG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
200MSP1T2B1M1QE E-Switch 57549 15+ SWITCH TOGGLE SPDT 3A SD LUG Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WA-SOFTCASE Test and Measurement Accessories CASE SOFT CARRYING FOR WAVEACE
WA-SOFTCASE IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WA-SOFTCASE NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3781-18-1 Test and Measurement Test Leads - Jumper, Specialty 18.0" (457.20mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 30VAC, 60VDC
3781-18-1 39885 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3781-18-1 IC 36762 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3781-18-1 Pomona Electronics 8000 update update En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
3781-18-1 Semiconductor 20555 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
567377-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM 9SMPR036F090O G
567377-3 IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
45220 Tools Screw and Nut Drivers #1 Pozidriv? Screwdriver 8.15" (207.0mm)
45220 3M 157690 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 20POS Unitronix Electronics Limited
45220 3M 298070 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45220 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
49478 Tools Tweezers Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Flat Rounded 2A 4.72" (120.0mm)
49478 TOREX 19677 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
49478 TOREX 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
54200C Transformers Current Sense Transformers 15A 1 : 1 : 200 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 7 mOhm Primary, 6.6 Ohm Secondary 60mH Surface Mount