Location : Home > V > VK15515000J0G
VK15515000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VK15515000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A-TB500-VK11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
A-TB500-VK11 Assmann WSW Components 147130 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-VK11 IC 41020 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-VK11 NEW 88450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
321870 TE Connectivity AMP Connectors 147730 2016+ CONN RING Unitronix Electronics Limited
416F374X2ITT Crystals and Oscillators Crystals 37.4MHz ¡À15ppm Crystal 6pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F374X2ITT CTS-Frequency Controls 31995 1538+ CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F374X2ITT CTS-Frequency Controls 57419 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X2ITT CTS-Frequency Controls 77390 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
284046-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
284046-2 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
284046-2 TE Connectivity AMP Connectors 288950 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com