Location : Home > V > VKA100LS05C
VKA100LS05C
Share on FacebookShare on Facebook
VKA100LS05C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VKA100LS05C 789465 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
VKA100LS05C 789465 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
VKA100LS05C 789465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-V3-038-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-V3-038-40-001101 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-V3-038-40-001101 Preci-Dip 157370 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-V3-038-40-001101 Preci-Dip 288730 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929667-01-10-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929667-01-10-I 3M 157290 2016+ CONN HEADER 20POS DUAL .100 R/A Unitronix Electronics Limited
929667-01-10-I 3M 288570 2016+ CONN HEADER 20POS DUAL .100 R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929667-01-10-I IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103330-0-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103330-0-20 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103330-0-20 TE Connectivity AMP Connectors 147680 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 40POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103330-0-20 TE Connectivity AMP Connectors 297990 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 40POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com