Location : Home > V > VKA100LS24C
VKA100LS24C
Share on FacebookShare on Facebook
VKA100LS24C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VKA100LS24C 789465 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
VKA100LS24C 789465 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
VKA100LS24C 789465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC13DBBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PEC13DBBN Sullins Connector Solutions 147750 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 26POS Unitronix Electronics Limited
PEC13DBBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PEC13DBBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 26POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
LTC3621EDCB-3.3#TRMPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 6-WFDFN Exposed Pad
S-1315A24-A6T2U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.4V 200mA HSNT-6-B
2900542 Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Motor Driver Boards, Modules Module 24VDC Supply 0.6A 42 ~ 550 V Load