Location : Home > V > VTEMPCJANF-200.000000
VTEMPCJANF-200.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ56D5/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 2W DO204AL
MMSZ5253B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 500MW SOD123
MMSZ5253B-G3-08 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5253B-G3-08 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBR7H45-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 7.5A TO220AC
MBR7H45-E3/45 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBR7H45-E3/45 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOT 7.0A 45V SGL TO220-2 SIMEN Electronics Co.,Ltd
MBR7H45-E3/45 Vishay/General Semiconductor 8000 2015+ DIODE SCHOT 7.0A 45V SGL TO220-2 enkaite Electronics Co., Ltd
SK315BTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
430402-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430402-02-0 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387205103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395126008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
322339 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322339 Original 37554 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
322339 Semiconductor 20175 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1836095 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1836095 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1836095 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1836095 Phoenix Contact 287450 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TC040350BBJ0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
TC040350BBJ0G Amphenol FCI 147290 2016+ TB WIR PRO Unitronix Electronics Limited
TC040350BBJ0G IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC040350BBJ0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1988833 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1988833 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1988833 Phoenix Contact 288850 2016+ CONN TERM BLOCK 45DEG 5POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com