Location : Home > W > W1A2ZC682MAT2A
W1A2ZC682MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
W1A2ZC682MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W1A2ZC682MAT2A CAP ARRAY 2CH 6800PF 10V 0405 1341300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W1A2ZC682MAT2A CAP ARRAY 2CH 6800PF 10V 0405 685300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
W1A2ZC682MAT2A CAP ARRAY 2CH 6800PF 10V 0405 695300 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
386826 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded No-Clean Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG Spool, 454g (1 lb)